Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 biologia: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ktos~, 10 maja 2010 r. o 11:06 Powrót do artykułu
musisz miec zdany polski, matemtyke i jezyk jezeli nie zdasz jakiegos dodatkowego przedmiotu mozesz, ale nie musisz podejsc do poprawki w serpniu, mature masz i tak zdana wiadomosci pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DSDA napisał:
A JEŻELI JA NIE WPISAŁAM TAM LITEREK TYLKO : DOLNA GÓRNA TO MI ZALICZA CZY NIEE?
raczej nie....jesli w zadaniu bylo ze trzeba wpisac literki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNA WIELKA KOMPLETNA PORAŻKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carline napisał:
Karola tak zdasz maturę, wystarczy zdać matmę, polski i język. Jak nie zdasz dodatkowych to nic się nie stanie. W literkach miałam ABCD, w tym innym Prawda Fałsz Fałsz Prawda. a co mieliście w tym dziwnym zadaniu z kolibrami i kwiatami?
mi sie wydaje ze to byla protokooperacja bo przeciez one moga bez siebie zyc bo kwiat moze zapylic np pszczola a koliber moze zjesc cos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, pewnie chodziło o komenalizm albo inny układ między organizmami. Dużo było zadań na wnioski i argumenty to moze chociaż na tym punkty będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ze tak.jesli zdasz ustny polski i ang + pisemny polski ang i matme(czyli przedmioty obowiazkoe) to mature masz zdana napewno,nawet jak nie zdasz wosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie byl to komensalizm bo oby dwie strone otrzymuja korzysci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bedziecie gdzies mieli wczesniej odpowiedzi to podajcie jak mozecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno nie byl to komensalizm bo oby dwie strone otrzymuja korzysci.
protokooperacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komensalizm podałam tak dla przykładu W każdym razie chodziło o te zależności, bo u mnie niektórzy wpisywali zupełnie coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym zadaniu chyba wpisałam Fałsz Prawda Prawda Fałsz, ale teraz juz nie jestem na sto procent pewna bo juz mi sie wszystkie odpowiedzi pomieszały tyle tych zadan bylo;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi z tym schematem o fosforanie i fotosyntezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno nie byl to komensalizm bo oby dwie strone otrzymuja korzysci.
ja dałam mutualizm :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy mają być odpowiedzi? Wie ktoś Z góry dzięki za odp:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mi sie wydaje ze to byla protokooperacja bo przeciez one moga bez siebie zyc bo kwiat moze zapylic np pszczola a koliber moze zjesc cos innego
to prawda, mutualizm bylby w przypadku gdyby nie mogly bez siebie zyc a mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zadanie o fosforanie to nie mam pojecia, wymyslilam cos i napisalam, nawet juz nie pamietam co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paolo napisał:
Kiedy mają być odpowiedzi? Wie ktoś Z góry dzięki za odp:)
o 13 na ######matura.biolog.pl/na,maturze/aktul-51.html ale nie sugerujcie sie tym za bardzo, pamietajcie ze klucz nigdy nie zostanie ujawniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa: a co wam wyszlo w krzyzowce?? dziewczynka?? chlopiec?? prosze o odpowiedz:) ps porabana ta maturaaaaaaaaaa;/:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rgrewtg napisał:
musisz miec zdany polski, matemtyke i jezyk jezeli nie zdasz jakiegos dodatkowego przedmiotu mozesz, ale nie musisz podejsc do poprawki w serpniu, mature masz i tak zdana wiadomosci pewne
A ja mam takie pytanie - Jak np nie zdałbym przedmiotu podstawowego i dodatkowo nie zaliczył któregoś z dodatkowych na 30% to czy przysługuje mi ta poprawka w sierpniu odnośnie jednego przedmiotu, w tym przypadku chciałbym oczywiście poprawiać podstawowy, który daje mi zdanie matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fosforan i fosfotriozy? No tu się powymyślało xD Ogólnie napisałam, ze dzięki tej pompie, czy co to tam było substancje jest w ciągłym obiegu, co zezwala na przeprowadzenie fotosyntezy. Dalej nie pamiętam ;/ I musze przyznać, że naprawdę malo czasu było. Mogliby chociaż te pół godziny dać Albo dawać mniej treściwie zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...